NUSRET STEAKHOUSE FİYATLARI NUSRET REZERVASYON

Son zamanların en çok takip edilen ismi Nusret Gökçe’nin popüler mekanı Nusret SteakHouse un, İstanbul Etiler de bulunan şubesinde akşam yemeğine gittim. Bu yazımda sizlere fenomen hale gelen Nusret hakkındaki gözlemlerimden bahsedeceğim..

Hepimiz biliyoruz ki, Nusreti Nusr’Et yapan, ete tuz serpen kol hareketi oldu. Bu bir reklam ürünümü orasını bilemem ama Nusret dünyaca ünlü bir adama dönüştü. Reklamlar, Ünlü isimlerin paylaşımları, yurt dışında şubelerinin açılması da, restoranlarının önünde kuyruk oluşmasına neden oldu…

Nusret Etiler Şubesindeki gözlemlerime gelince. Ben eşimle aniden karar vererek ve rezervasyon yaptırmadan gittik . Mekanın kapısında yaklaşık 20-25 kişi bekliyordu. Görevliye adımızı yazdırdık ve bizi yarım saat sonra bir masaya alabileceğini söyledi. Her ne kadar bir mekanın önünde ayakta beklemek benim hiç hoşuma gitmese de, ilk defa gidiyor olmam ve etrafta olup biteni izlemek istediğimden beklemekten sıkılmadım. Fakat bir karışıklık oldu . Bizi, 10 dakika gibi bir süre sonra 2 kişilik bir masaya davet ettiler : ) Nusr’et te hiç karşılaşılmayan bir durum olsa gerek. Hem rezervasyon yaptırmadan git hemde 15 dakika sonra bir masaya otur.. : ) Bu arada eşim daha önce Nusr’et Etiler şubesine rezervasyon yaptırarak gitti. Saat 19.00 olan rezervasyon için, saat 20.00 a kadar beklediğini söyledi… Tercih size kalmış, ya şansınızı deneyin direk gidin, yada rezervasyon yaptırın. Her türlü bekliyorsunuz bunu unutmayın.

Şimdi, İstanbul’daki en iyi et mekanlarının arasında gösterilen, İstanbul’daki yemek mekanlarının en popüleri olan Nusret SteakHouse da fiyatlar ne kadar ? Nusretin menüsünde hangi yemekler var? tek tek yazmak istiyorum.

Nusret’in menüsü; Başlangıçlar ( Dana Carpaccıo 75 TL , Dana Füme , Steak Tartar 80 TL , Nusret Specıal Sushı 40 TL ) Salatalar ( 27 TL – 55 TL arasında değişiyor ) Etler ( Dana Kaburga 160 TL den başlıyor, Dana Atrikot 100 TL, Nusret Spaghetti 100 TL…. ), Steakler ( Dallas 130 TL, Nusret Kobe 160 TL, New York 130 TL…. ), Dana Bonfile ( Lokum 100 TL, Fıllet Mignon 100 TL. ..) Kuzular ( Kuzu New York 100 TL, Kuzu Kafes 250 TL., Kuzu Küşleme 100 TL.Kuzu Pirzola 90 TL. ) Burgerler ( Nusret Burger 35 TL. Lokum Burger 40 TL. ) Köfteler ( Nusret Köfte 45 TL. Kaşarlı Köfte 45 TL. ) Sucuk ( Nusret Mangal Sucuk 40 TL. ) Garnitürler , Tatlılar ( Şöbiyet 23 TL, Portakallı Trufffle 23 TL, Havuç Dilimi 23 TL, Dondurma 15 TL ) 1 Lt su 7 TL,  Çay ücretsiz 😉

Nusret in yemekleri ve personelinin ilgisi hakkındaki yorumlarım ise , OLUMLU : ) Biz Nusrette Kuzu Kafes yedik. 2 kişi için baya fazla bir seçim yaptığımızdan tıka basa doyduk. Etin lezzeti de inanılmaz güzeldi. Reklamların ve fenomenliğin hakkını veriyor. Benim hala en sevdiğim et mekanı “Et bizim işimiz” diyen Günaydın Et olsa da, Nusret SteakHouse da bir Günaydın Et geçmişli olduğundan, tercih edilir bir mekan : ) Personel ise, inanılmaz kibar ve güler yüzlü. Her müşteriye aynı tebessümle yaklaşıyorlar. Birde etleri ve tatlıları sunarken bir şovları var ki, mutlaka görmelisiniz. Ben bir tek Nusret Gökçe’nin reklam amaçlı yayınladığı pişmemiş etlerle yaptığı şovu beğenmiyorum ve videoları karşıma çıkınca hemen kapatıyorum… !!!!!!!!

Nusr’et Steak House nerelerde diye merak ediyorsanız, hemen yazayım. Nusr’et Steak House un, İstanbul’da; Etiler, Kanyon Avm, İstinye Park, Bebek ve Nişantaşı’nda şubeleri var. İstanbul dışında, Nusret Ankara, Marmaris, Yalıkavak Palmarina Bodrum’da ve birde Dubai de var : )

Kuzu Kafes nusret steakhouse

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir